- Kavel 88 van 136
Zeldzame en zeer grote offset-litho voorstellkende Cow. Deze editie is geauthoriseerd door The Andy Warhol Foundation. Collector's item, geprint in Duitsland in 1992. Editie grote onbekend, maar gezien de ouderdom zeldzaam. Afmetingen: 130 cm op 80 cm en in perfecte staat. Door de grote een echte eye-catcher. Gepubliseerd door te Neues Publishing Company New York. "AW stempel" rechtsonder. In zeer mooie staat (zie foto's), nooit ingelijst geweest, altijd vlak en donker bewaard. Wordt verstuurd verzekerd met track & trace.
Formaat: 130cm (H) x 80cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1992
Gesigneerd: Ongesigneerd
Oplage: onbekend
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1992
Gesigneerd: Ongesigneerd
Oplage: onbekend
Aangeboden door: BjornTemp
Gratis ophaling bij verkoper in: Apeldoorn, Nederland.
België | 20€ |
Frankrijk | 20€ |
Europa | 20€ |
Wereldwijd | 20€ |