- Kavel 28 van 94
Mooi en bijzonder werk van Salvador Dali . Bas - reliëf in zilver (925/1000) - 249 gram Gesigneerd Met certificaat (COA) op de achterzijde van het werk (zie foto's) Het kunstwerk is mooi ingelijst
Formaat: 24cm (H) x 18cm (B)
Ingelijst: 36cm (H) x 40cm (B)
Jaartal: 1977
Gesigneerd: Gesigneerd
Jaartal: 1977
Gesigneerd: Gesigneerd