- Lot 28 de 94
Mooi en bijzonder werk van Salvador Dali . Bas - reliëf in zilver (925/1000) - 249 gram Gesigneerd Met certificaat (COA) op de achterzijde van het werk (zie foto's) Het kunstwerk is mooi ingelijst
Dimensions: 24cm (H) x 18cm (L)
Encadré: 36cm (H) x 40cm (L)
Année: 1977
Technique: Mixed media
Signé: Signé
Encadré: 36cm (H) x 40cm (L)
Année: 1977
Technique: Mixed media
Signé: Signé