- Lot 24 de 37
Lithografie van Panamarenko gesigneerd en genummerd op 250 ex + enkele AP's. Zoals vermeld in Panamareno Multiples is de litho gekleefd met groene plakband op een blauwe achtergrond. Het aangeboden exemplaar is een AP exemplaar.
Dimensions: 60cm (H) x 40cm (L)
Année: 1993
Technique: Lithographie
Année: 1993
Technique: Lithographie
Offert par: ARTGalleryBE
Retrait gratuit chez le vendeur à: Meulebeke, Belgique.