- » Previous
- Lot 24 of 37
- Next »
Lithografie van Panamarenko gesigneerd en genummerd op 250 ex + enkele AP's. Zoals vermeld in Panamareno Multiples is de litho gekleefd met groene plakband op een blauwe achtergrond. Het aangeboden exemplaar is een AP exemplaar.
Size: 60cm (H) x 40cm (L)
Year: 1993
Medium: Lithography
Share on:
Year: 1993
Medium: Lithography
Share on:
Brought to you by: ARTGalleryBE
Free collection by seller at : Meulebeke, Belgium.