- Lot 62 de 157
Gesigneerd boek door Panamarenko uit 2001. Panamarenko, de artiestennaam van Henri Van Herwegen (Antwerpen, 5 februari 1940 – Brakel, 14 december 2019) was een Belgisch beeldhouwer.[1] Hij wordt beschouwd als een van de voornaamste Belgische beeldhouwers uit de tweede helft van de 20e eeuw. Hij maakte veel assemblages die met vliegen te maken hebbe
Dimensions: 43cm (H) x 30cm (L)
Année: 2001
Technique: Livre
Signé: Signé
Année: 2001
Technique: Livre
Signé: Signé