- » Previous
- Lot 62 of 157
- Next »
Gesigneerd boek door Panamarenko uit 2001. Panamarenko, de artiestennaam van Henri Van Herwegen (Antwerpen, 5 februari 1940 – Brakel, 14 december 2019) was een Belgisch beeldhouwer.[1] Hij wordt beschouwd als een van de voornaamste Belgische beeldhouwers uit de tweede helft van de 20e eeuw. Hij maakte veel assemblages die met vliegen te maken hebbe
Size: 43cm (H) x 30cm (L)
Framed: No
Year: 2001
Medium: Book
Signed: Signed
Share on:
Framed: No
Year: 2001
Medium: Book
Signed: Signed
Share on:
Free collection at the auctioneer in Aalst, België.