- Lot 61 de 157
Zeer zeldzame affiche uit 1972 In perfecte staat. Alechinsky combineerde meerdere technieken in zijn werk. Zo combineerde hij aquarel en schetsen. Zijn werk werd in de tweede helft van de jaren 50 trouwens meer bewogen
Dimensions: 60cm (H) x 40cm (L)
Année: 1972
Technique: Lithoaffiche
Signé: Signature imprimée
Année: 1972
Technique: Lithoaffiche
Signé: Signature imprimée