- » Previous
- Lot 61 of 157
- Next »
Zeer zeldzame affiche uit 1972 In perfecte staat. Alechinsky combineerde meerdere technieken in zijn werk. Zo combineerde hij aquarel en schetsen. Zijn werk werd in de tweede helft van de jaren 50 trouwens meer bewogen
Size: 60cm (H) x 40cm (L)
Framed: No
Year: 1972
Medium: Posterlitho
Signed: Signature printed
Share on:
Framed: No
Year: 1972
Medium: Posterlitho
Signed: Signature printed
Share on:
Free collection at the auctioneer in Aalst, België.