- Lot 19 de 117
Zeer mooie lithografie van Nederlands kunstenaar Herman Brood. Het werk is genaamd You and Me en is prachtig ingelijst in zilveren kader. Slechts 500 exemplaren en dit is nummer 162. Origineel gesigneerd door Herman Brood.
Dimensions: 50cm (H) x 60cm (L)
Encadré: Yes
Technique: Lithographie
Signé: Signé
Nombre de copies: 500
Numéro offerte: 162
Encadré: Yes
Technique: Lithographie
Signé: Signé
Nombre de copies: 500
Numéro offerte: 162
Offert par: Classics
Retrait gratuit chez le vendeur à: Herentals , Belgique.