- » Previous
- Lot 19 of 117
- Next »
Zeer mooie lithografie van Nederlands kunstenaar Herman Brood. Het werk is genaamd You and Me en is prachtig ingelijst in zilveren kader. Slechts 500 exemplaren en dit is nummer 162. Origineel gesigneerd door Herman Brood.
Size: 50cm (H) x 60cm (L)
Framed: Yes
Medium: Lithography
Signed: Signed
Edition: 500
Offered number: 162
Share on:
Framed: Yes
Medium: Lithography
Signed: Signed
Edition: 500
Offered number: 162
Share on:
Brought to you by: Classics
Free collection by seller at : Herentals , Belgium.