Herman Brood

You and Me

Herman Brood - You and Me

Zeer mooie lithografie van Nederlands kunstenaar Herman Brood. Het werk is genaamd You and Me en is prachtig ingelijst in zilveren kader. Slechts 500 exemplaren en dit is nummer 162. Origineel gesigneerd door Herman Brood.

Brought to you by: Classics
Free collection by seller at : Herentals , Belgium.