- Lot 11 de 157
9 verschillende, zeer mooie kwalitatieve en bijzonder decoratieve Ché Guevara handzeefdrukken op museumpapier. Mooie reeks van 9 in prachtige kleuren. Popart kunstwerken in de stijl van Andy Warhol. Vermelding stempel achteraan.
Dimensions: 90cm (H) x 60cm (L)
Technique: Lithographie
Signé: Non signé
Technique: Lithographie
Signé: Non signé
Offert par: Classic
Retrait gratuit chez le vendeur à: Herentals, Belgique.