- » Previous
- Lot 11 of 157
- Next »
9 verschillende, zeer mooie kwalitatieve en bijzonder decoratieve Ché Guevara handzeefdrukken op museumpapier. Mooie reeks van 9 in prachtige kleuren. Popart kunstwerken in de stijl van Andy Warhol. Vermelding stempel achteraan.
Size: 90cm (H) x 60cm (L)
Framed: No
Medium: Lithography
Signed: Unsigned
Share on:
Framed: No
Medium: Lithography
Signed: Unsigned
Share on:
Brought to you by: Classic
Free collection by seller at : Herentals, Belgium.