Kavel 18
Een verzengende zomer, 1991
Kavel 19
Grote affiche "Vrouw, kat en masker" met Atelier-stempel
Kavel 20
Fish Can & Fish Can't - Two Prints
Kavel 21
'Fishes on Dishes' - Two Prints
Kavel 25
Surreal Visions Folio - Six Prints
Kavel 30
Abstract colors of Manhattan
Kavel 32
toegeschreven, inkttekening
Kavel 33
DADA & Surrealisme in Brussel, Parijs en Londen
Kavel 48
) Set van zes keramische Corneille Onderzetters
Kavel 49
Set van 8 onderzetters Kat en Vogel
Kavel 51
Zeefdruk op doek: Kinderspelen, 1948. Het halve rad van fortuin
Kavel 52
Lithografie "oh zoete reis", 1996
Kavel 53
Auvers-sur-Oise, dorp van Van Gogh en Corneille
Kavel 54
Litho gesigneerd : De gele kat, 1991
Kavel 55
Olieverf op doek: Witte Rozen
Kavel 56
Herinnering aan Japan, 1987
Kavel 57
3 Borden "De engel naar Rubens" - Limoges porselein
Kavel 58
Litho gesigneerd "Koppel aan de vogel"
Kavel 60
toegeschreven, inkttekening
Kavel 62
toegeschreven, inkttekening
Kavel 66
Marie Montalivet, France, 2005
Kavel 68
Amy Winehouse Echoes of color
Kavel 69
"The girl in the blue Hood"
Kavel 83
Diver - Olympic Games 1972
Kavel 84
ANDY WARHOL - Mick Jagger 1975 - FS.II.138- SILKSCREEN
Kavel 85
ANDY WARHOL - Mick Jagger 1975 - FS.II.139- SILKSCREEN
Kavel 86
Lithografie uit de serie "Kip"