Kavel 3
Surrounded Islands - artcards met fabric - gesigneerd
Kavel 4
Compositie van rood, blauw en wit
Kavel 19
Andy Warhol, Two Dollars Bill
Kavel 20
BANKSY x TATE MOMA - Girl with Balloon
Kavel 23
I Want To Sing My Heart Out In Praise Of Life
Kavel 24
Endless life of people Lithographie
Kavel 28
DADA & Surrealisme in Brussel, Parijs en Londen
Kavel 46
toegeschreven, inkttekening
Kavel 47
toegeschreven, inkttekening
Kavel 57
"De tijdloze resonantie van Simone"
Kavel 58
Kleurecho's van Amy Winehouse
Kavel 60
De verwijdering van het Zelf
Kavel 62
Einstein's Quantum Reverie
Kavel 63
A.Soben`s «Behind the Scenes of the Occult» № 00223
Kavel 64
№ 00293 «Ideal of seclusion» A.Soben`s Optimistic cubism
Kavel 79
Balloon Dog blue (After) XXL Jeff Koons Editions Studio
Kavel 80
Balloon Dog Jeff Koons Editions Studio
Kavel 81
Laat het onkruid in het onkruid zijn (#9)
Kavel 82
Jeff Koons (na) Balloon Dog in zilver
Kavel 83
Andy Warhol Campell Soup card
Kavel 87
) Set van zes keramische Corneille Onderzetters
Kavel 92
toegeschreven, inkttekening
Kavel 93
toegeschreven, inkttekening