Kavel 8
Tractatus Logico-Catalogicus
Kavel 9
Olympia, impression of rain
Kavel 11
Litho gesigneerd : Denkbeeldig portret van Dora, 1978
Kavel 12
Litho gesigneerd : Ontsnappen , 1991, ingelist!
Kavel 15
Litho gesigneerd : Hulde aan Verdi, 1990, ingelist!
Kavel 20
Een verzengende zomer, 1991
Kavel 22
Portret, 1946, ingelijst!
Kavel 23
Gesigneerde lithografische fries, De schoolmuur, 2002, ingelijst!
Kavel 25
Litho gesigneerd : De gele kat, 1991
Kavel 26
Eglise et presbytère aux Pays-Bas
Kavel 37
Originele tekening op Subway Sign
Kavel 38
Keith Haring - Fight Aids Worldwide
Kavel 48
The Soporific Performance
Kavel 57
Groot origineel werk Jerry mangelschots
Kavel 65
Haring Rare Puzzle Series
Kavel 66
Freda People - Mickey Mouse And Minnie Love
Kavel 67
Bacchanals, Women, Bulls and Bullfighters
Kavel 69
Kamer met rode streeplijn (ii).
Kavel 82
Medusa - tekening op uitnodiging
Kavel 86
Martin Walde voor Jan Hoet
Kavel 87
Andy Warhol – 50.000 lire biljet gesigneerd
Kavel 89
Andy Warhol, Two Dollars Bill
Kavel 90
ANDY WARHOL - Mick Jagger 1975 - FS.II.138- SILKSCREEN
Kavel 91
ANDY WARHOL - Mick Jagger 1975 - FS.II.139- SILKSCREEN
Kavel 92
IN THE BOTTOM OF MY GARDEN 1956
Kavel 94
David Yarrow - Ruimte voor Reus