Kavel 9
00221 Kleurwaarnemingsafwijkingen
Kavel 10
Lithografie uit de serie "Kip"
Kavel 11
Max Ernst "Le Brebis Galante" 3 etsen in kleurenaquatint
Kavel 14
50e verjaardag Campbell's Tomato Soup Limited Edition
Kavel 15
Why So Serious/ Van apple
Kavel 23
Vermeer's Meisje met de parel (zwart-witversie)
Kavel 36
Christo – Wrapped Reichstag - gesigneerd met 2 fabrics
Kavel 39
toegeschreven, inkttekening
Kavel 41
toegeschreven, inkttekening
Kavel 51
La folie des grandeurs II
Kavel 60
Ada Breedveld vrouw met vis
Kavel 66
Marie Montalivet, France, 2005
Kavel 72
'The cunning of unreason'
Kavel 77
Grote affiche "Vrouw, kat en masker" met Atelier-stempel
Kavel 79
Modeontwerp - Bijdrage voor Vogue - 1989