Kavel 3
Compositie in blauw en zwart
Kavel 4
Gesigneerde litho: De zonnebloem, eerbetoon aan Van Gogh
Kavel 5
Aquagravure gesigneerd : De vredesmenora
Kavel 12
'X' beeld bestaande uit 341 gelijke cirkels
Kavel 17
Originele tekening op Subway Sign
Kavel 18
5 $ biljet - gesigneerd - tekening
Kavel 26
The soporific performance
Kavel 27
As I Opened Fire... - Lithografische triptiek
Kavel 29
Woman with umbrella and hat
Kavel 33
Haring Rare Puzzle Series
Kavel 34
Freda People - Mickey Mouse And Minnie Love
Kavel 45
Originele Tekening in Boek