Kavel 6
Gesigneerde litho Tribute to Garcia Lorca "Y Corazon caliente nada mas"
Kavel 8
bankbiljet, handgesigneerd
Kavel 9
April in Jazz Hommage à Charlie Parker A.O. 90 ex. - 1951
Kavel 10
Kavel 13
Schitterende keramische schaal gemaakt in 1998 voor het jubileum van Nourypharma. Capsule creatie
Kavel 14
Auvers-sur-Oise, dorp van Van Gogh en Corneille
Kavel 17
Zeefdruk op doek: Kinderspelen, 1948. Het halve rad van fortuin
Kavel 20
Het sneeuwt in de zon, vaas die Maya Ruiz Picasso (1935-2022)
Kavel 22
Diver - Olympic Games 1972
Kavel 23
Set van 8 onderzetters Kat en Vogel
Kavel 36
Handgeschilderd Limoges porselein "Vis" Atelier Corneille
Kavel 37
Kavel 39
Olieverf op doek: Witte Rozen
Kavel 51
Museum Boymans - Van Beuningen Rotterdam, 1984