Kavel 3
Toujours Là XXIII - UNIEK WERK!
Kavel 4
Toujours Là V - UNIEK WERK !
Kavel 11
Compositie in Blauw-Zwart
Kavel 18
Ets gesigneerd, Beauté Peuhl, 1981, ingelijst!
Kavel 19
Antieke litho gesigneerd, Dialoque met de vogel, Journal de la Tour, ingelijst!
Kavel 20
Hulde aan Federico Fellini - 1974
Kavel 27
Originele tekening op Subway Sign
Kavel 45
The Soporific Performance
Kavel 56
La folie des grandeurs II
Kavel 66
Hou de tegengestelde polen in evenwicht en lift de machine;
Kavel 69
Een mens ten voeten uit (ii).
Kavel 91
Andy warhol superman proof editie ongesigneerd
Kavel 92
Tekening Great American Nude
Kavel 93
David Yarrow - Ruimte voor Reus