Kavel 2
Kamer met rode streeplijn (ii).
Kavel 3
Topwerk - groot formaat !
Kavel 4
De Leie (i), U- NIEK STUK - met de hand bijgewerkt.
Kavel 6
Remettre le monde au milieu du centre
Kavel 9
Tekening Great American Nude
Kavel 14
Il y avait tellement de neige
Kavel 21
Een mens ten voeten uit (ii).
Kavel 23
Oriole (Bibliotheca Del Sol)
Kavel 30
toegeschreven, inkttekening
Kavel 38
2000 lire biljet gesigneerd
Kavel 49
Haring Rare Puzzle Series
Kavel 50
Freda People - Mickey Mouse And Minnie Love
Kavel 53
La Berceuse (in volledige AMC-map)
Kavel 61
Gestreepte man in gestreepte ruimte
Kavel 63
The Soporific Performance
Kavel 66
The Portuguese men of war
Kavel 77
vol d´oiseau au dessus du beffroi d´amsterdam
Kavel 79
Het niets, het licht en de dingen.
Kavel 80
Kavel 81
ANDY WARHOL - Mick Jagger 1975 - FS.II.140- SILKSCREEN
Kavel 83
toegeschreven, inkttekening