Kavel 2
Lithografische affiche, Antibes, 1963
Kavel 3
Antieke litho - Vlucht van vogels - 1960
Kavel 5
Hanger van vogels. Gesigneerd kunstenaarsjuweel, in vermeil
Kavel 8
Zeldzame affiche Compagnie des WAGONS LITS gesigneerd
Kavel 9
Sculptuur in zilver 925: Spelletjes tussen kat en vogel
Kavel 10
Herinnering aan Japan, 1987
Kavel 12
Zeefdruk, gemengde techniek, gesigneerd met Enrico Baj (1924-2003)
Kavel 13
De blauwe vogel en de maan, 1997
Kavel 14
De veelkleurige vogel, aquagravure
Kavel 15
Herinnering aan Japan, 1987
Kavel 16
Litho gesigneerd "Koppel aan de vogel"
Kavel 17
Antieke lithografie: "Vrouw bij het raam"
Kavel 18
Gesigneerd, De bloemen van het kwaad, Charles Baudelaire , ingelijst! 1973
Kavel 19
De kleurrijke vogel, 2006
Kavel 20
Litho gesigneerd "Incantation" met de vredesduif
Kavel 21
Ets gesigneerd "Rotsachtige plaats"
Kavel 22
Antieke lithografie: 'Rode loper"
Kavel 23
Linosnede "La Belle d'une journée" uit 1949, ingelijst
Kavel 24
De gele kat en het gele huis, 2002
Kavel 25
De vogel bewoont de dromen, 1991
Kavel 31
Meerdere vluchten van fantasie, 1997
Kavel 32
De rode vogel en de Cobra slang, 1998
Kavel 35
Het rode huis : een hommage aan Edvard Munch, 2000
Kavel 36
Een verzengende zomer, 1991
Kavel 38
La fardée, 1978 (Cobra slangen van de zon)
Kavel 40
This Way, een eerbetoon aan Fernand Léger
Kavel 41
Zeldzame ets gesigneerd "Eclosion" 1958
Kavel 42
De veelkleurige vogel , 2003
Kavel 43
Antieke aquarel uit 1965: De rots van Ibiza - Es Vedra
Kavel 44
Aquagravure De kat met de blauwe bal, 2003
Kavel 45
Groot formaat Carborundum litho : Vlucht van vogels, 2009
Kavel 47
La Porteuse Orientale, 1946
Kavel 50
Straatje in Paris, Corneille eesrste litho, 1943
Kavel 51
Zwarte vogel onder het licht en de zon van de tropen, 2004
Kavel 52
Grote en zeldzame originele litho: De blauwe hond, ingelijst! 1990
Kavel 53
Verzilverd bronzen beeld De Kleine Kat
Kavel 55
"De "Casbah" van Algiers, gemengde technieken, 2003
Kavel 56
Constantia, 1948. Tekening ter illustratie van het gedicht van de Nederlandse dichter Han G. Hoekstra
Kavel 58
Het spektakel van de natuur, 1953
Kavel 60
Tilly - Twee originele tekeningen, 1945
Kavel 61
Werk op doek: Journal de la Tour, 1974
Kavel 63
Grote glazen schaal: De kat in de zonnige tuin, 2003
Kavel 65
De terugkeer van de zeeman, Cobra werk, 1949
Kavel 66
Verstrengeling van bloemen, Cobra werk, 1951