Kavel 103
Damien Hirst - Affiche lithographique
Kavel 104
Kavel 105
Kavel 106
Damien Hirst - Lithografische poster
Kavel 107
Kavel 108
Kavel 109
Computer Graphics (Apple) by Paul Ibou
Kavel 112
Robert INDIANA (Blauw & Rood)
Kavel 113
Robert Indiana - LIEFDE (zwart en goud)
Kavel 114
Robert INDIANA - LIEFDE (rood en goud)
Kavel 116
LIEFDE (Rood, Blauw, Groen)
Kavel 117
Love Robert Indiana (Éditions Studio)
Kavel 118
Running Away Into You (XXL)
Kavel 127
Yayoi Kusama blu dots poster
Kavel 128
Yayoi KUSAMA - Pompoenrood
Kavel 135
Paars-Violet compositie met dame
Kavel 160
Post-Apocalyptic Violin Player
Kavel 161
Post-Apocalyptic Sax Player
Kavel 163
Een plastische doorkijk op burgemeester Georges Peirs.
Kavel 168
Pierre Soulages - Untitled
Kavel 169
Pierre Soulages - Untitled
Kavel 170
Pierre Soulages - Untitled
Kavel 171
Pierre Soulages - Untitled
Kavel 172
Pierre Soulages - Untitled
Kavel 173
Pierre Soulages - Untitled
Kavel 174
Pierre Soulages - Untitled
Kavel 175
Pierre Soulages - Untitled
Kavel 176
Pierre Soulages - Untitled
Kavel 181
JAN te WIERIK friends for ever
Kavel 182
jan te wierik , mijn hart ligt bij JOU
Kavel 192
Homage to The Beatles (Groot)
Kavel 194
Medusa - tekening op uitnodiging