Kavel 19
Rare Eau-forte signée "Eclosion" 1958
Kavel 20
Hommage à Federico Fellini - 1974
Kavel 22
Eglise et presbytère aux Pays-Bas
Kavel 24
Oiseau noir sous la lumière et le soleil des Tropiques
Kavel 25
CORNEILLE -BIRD AND FISCH
Kavel 26
Sculpture en bronze argenté Le Petit Chat
Kavel 27
attributed, ink drawing, Quixote
Kavel 33
Tovenaars in de stormwind
Kavel 35
Originele foto opgedragen aan Jan Hoet
Kavel 37
Originele Tekening op Subway Map
Kavel 38
Originele Tekening op Krant
Kavel 41
Keith Haring - Drawing (Untitled Heart)
Kavel 42
Kavel 54
Muhammad Ali Olympic boxing gloves
Kavel 55
The Soporific Performance
Kavel 56
Jeff Koons Drawing Flowers
Kavel 69
Hou de tegengestelde polen in evenwicht en lift de machine;
Kavel 73
attributed, ink drawing, demon.
Kavel 74
Les métamorphoses d'Ovide
Kavel 75
Les métamorphoses d'Ovide
Kavel 77
vensterdoorkijk met machelenkerk
Kavel 78
Het lam treurt geduldig naar zijn ultiem geluk op de slachtbank.
Kavel 80
Z. in een vreemde ruimtelijke confrontatie.
Kavel 81
Een abstractie in mijn tuin (i)
Kavel 86
Wat gebeurt er om het hoekje?
Kavel 91
De roep om solidariteit - Beeldengroep
Kavel 92
Gekooid maar niet onderworpen.
Kavel 93
De Drie Tafels, met de hand bijgewerkt
Kavel 94
Gearceerde atmosfeer en boomgaard, met de hand bijgewerkt