Kavel 5
Banksy Canvas Spray Paint ‘We'll be in charge’
Kavel 6
Soup Can`s / Tesco Value Tomato Soup Can
Kavel 7
Optimiste - Unieke Gouache
Kavel 8
5 GRAM – zeefdruk gesigneerd in zeer beperkte oplage
Kavel 10
Litho gesigneerd "Koppel aan de vogel"
Kavel 12
Litho gesigneerd, Margherita à la rose, 1980, ingelijst!
Kavel 13
Litho gesigneerd : Ontsnappen , 1991, ingelist!
Kavel 14
Groot formaat Carborundum litho : Vlucht van vogels, 2009
Kavel 15
Werk op doek: Journal de la Tour, 1974
Kavel 16
Ingelist! Terragraphy Flying Fish, Cobra Work, 1950
Kavel 17
Litho gesigneerd : Totem, 1996, ingelist!
Kavel 18
Editie Gesigneerd & Genummerd
Kavel 19
Litho gesigneerd : De gele kat, 1991
Kavel 29
Originele foto opgedragen aan Jan Hoet
Kavel 31
Authentieke Heliogravure 1971
Kavel 32
Haring Rare Puzzle Series
Kavel 33
Marbre de Carrare - Cheval
Kavel 34
Marbre de Carrare - Lionne
Kavel 35
Gesigneerd beeld: Mini-chat met krant
Kavel 38
Getekend en gesigneerd $ dollar biljet
Kavel 41
Gesigneerd Baby Sumo My Window - Taschen
Kavel 42
Gesigneerde foto op dibond
Kavel 45
Gesigneerde foto op dibond
Kavel 46
Balloon Dog Rosé Gold - Editions Studio
Kavel 47
Balloon Dog Light Blue - Editions Studio
Kavel 48
Balloon Dog Gold - Editions Studio
Kavel 49
Balloon Dog Red - Editions Studio
Kavel 51
Authentieke zeefdruk 1973
Kavel 60
Kavel 61
Deux Tourterelles, dans la Chaude Pénombre de Leur Maison
Kavel 63
Authentieke Heliogravure 1975
Kavel 64
Authentieke zeefdruk 1980
Kavel 67
Tekenen en Rekenen - Gesigneerd
Kavel 68
Originele Tekening ‘Das Flugzeug’
Kavel 70
Multiple Manpowered Fanjet Aircraft
Kavel 75
Sculptuur Staring into the Abyss
Kavel 87
The Philosophy of Andy Warhol - Met Tekening
Kavel 88
1 dollarbiljet gesigneerd
Kavel 89
2000 lire biljet gesigneerd