Kavel 5
Torrential Self-Portrait 1945
Kavel 7
Zeefdruk op doek: Kinderspelen, 1948. Het halve rad van fortuin
Kavel 10
Ours Pompon x Orlinski (Matt Gold)
Kavel 20
Nuages au dessus de Tokyo III
Kavel 21
Kavel 22
herman brood met BOB MARLEY
Kavel 27
Marbre de France - Masque Africain
Kavel 28
Picasso - Il neige au soleil
Kavel 29
Jeff Koons (after) Balloon Dog
Kavel 32
Lithografie gesigneerd "Idylle"
Kavel 33
Ondertekend; Summer Reveries Lithografie
Kavel 35
Handgeschilderd Limoges porselein "Vis" Atelier Corneille
Kavel 36
Hanger van vogels. Gesigneerd kunstenaarsjuweel, in vermeil
Kavel 37
Teken; Lithografie "Havana" De sigarenroker
Kavel 38
6 Borden "De engel naar Rubens" - Limoges porselein
Kavel 39
Gesigneerde litho Tribute to Garcia Lorca "Y Corazon caliente nada mas"
Kavel 42
Het sneeuwt in de zon, vaas die Maya Ruiz Picasso (1935-2022)
Kavel 45
ANDY WARHOL - Mick Jagger 1975 - FS.II.144- SILKSCREEN
Kavel 48
Yayoi Kusama - Naoshima Rode Pompoen
Kavel 50
Marbre de Carrare - Hippopotame
Kavel 51
Marbre de Carrare - Taureau
Kavel 52
Coffret Sophie Ainsi de suite - Gesigneerde editie beperkt tot 50 exemplaren met het werk: Ici reposent des secrets 2003
Kavel 55
Marbre de Carrare - Serpent
Kavel 56
Marbre de Carrare - Faucon
Kavel 57
Marbre de Carrare - Lévrier
Kavel 63
Marbre de Carrare - Panthère
Kavel 67
Marbre de Carrare - Panthère
Kavel 71
Tintin & Snowy on the train
Kavel 72
4 affiches Frieda Van Dun
Kavel 75
DADA & Surrealisme in Brussel, Parijs en Londen
Kavel 82
Frans Masereel, Museum voor Schone Kunsten, Gent
Kavel 92
Einstein's Quantum Reverie
Kavel 94
Composition no. III, met rood, blauw, geel en zwart
Kavel 95
10.000 lire biljet gesigneerd
Kavel 96
Haring X Hirst – zeefdruk met lijst