Kavel 2
L'univers des formes-7 etsen
Kavel 4
Toujours Là V - UNIEK WERK !
Kavel 12
Banksy - Souvenir van het ommuurde hotel
Kavel 18
Gesigneerde lithografische fries, De schoolmuur, 2002, ingelijst!
Kavel 19
Litho gesigneerd : Hulde aan Verdi, 1990, ingelist!
Kavel 20
De gele kat en het gele huis, 2002
Kavel 21
Litho gesigneerd "Incantation" met de vredesduif
Kavel 22
Gravure gesigneerd : De rode en blauwe vogel, 1987
Kavel 24
Aquagravure De kat met de blauwe bal, 2003
Kavel 28
3D Little Big Space, 2022
Kavel 30
Originele foto opgedragen aan Jan Hoet
Kavel 43
Originele tekening op krant
Kavel 44
Uniek Werk - Gemengde techniek
Kavel 48
Gesigneerde foto op dibond
Kavel 49
Gesigneerde foto op dibond
Kavel 55
Terwijl ik het vuur opende
Kavel 59
A Séduisant Navigation D’eau De Mer
Kavel 60
Kavel 71
(onderdeel van) Esta-Loca-project
Kavel 73
Kamer met rode streeplijn (ii).
Kavel 80
Gesigneerde en genummerde editie
Kavel 85
Litho - Compositie in paars
Kavel 92
1 dollarbiljet gesigneerd
Kavel 95
Foto; Basquiat, Haring, Warhol