Kavel 5
On board of the conrad....
Kavel 18
Hand signed banknote + COA
Kavel 21
Death NYC - origineel werk - 2 dollarbiljetten
Kavel 22
Panamarenko Thermo Voltaic Energy Convertor
Kavel 29
Lithografie ondertekend Tigers in Love
Kavel 30
Hart armband - genummerd - 50 exemplaren.
Kavel 32
Ondertekend; Lithografie Auvers sur Oise - De kerk van Van-Gogh
Kavel 34
Set van 10 glazen : "Hommage à Van Gogh " 1990
Kavel 35
Kat armband - genummerd - 50 exemplaren.
Kavel 36
Antieke lithografie: "Vrienden en de hond"
Kavel 37
Litho gesigneerd "Koppel aan de vogel"
Kavel 38
Diver - Olympic Games 1972
Kavel 40
Keith Haring gesigneerde poster
Kavel 42
Voyeur, The Secret Life of a Bodybuilder
Kavel 49
Beer opgetild door mannetjes
Kavel 60
'Women in Love' (Folio) - Six Prints
Kavel 63
Jeff Koons Balloon Dog RED
Kavel 64
Jeff Koons Balloon Dog GREEN
Kavel 65
Jeff Koons Balloon Dog BLUE
Kavel 66
Jeff Koons Balloon Dog ROSE GOLD
Kavel 67
Jeff Koons Balloon Dog GOLD
Kavel 68
Jeff Koons Balloon Dog SILVER
Kavel 69
Dali is the devil by Louis Vuitton
Kavel 70
Baby Angel by Louis Vuitton
Kavel 73
Einstein's Quantum Reverie
Kavel 75
Spiderman in a black suit
Kavel 78
Pepto Bismo - gesigneerd en ingelijst
Kavel 80
Retrospectieve - Paul Joostens
Kavel 81
Frans Masereel, Museum voor Schone Kunsten, Gent
Kavel 91
Panamarenko’s paleis: Besneeuwings werken