Kavel 2
In de natuur, uit het bord ontsnapt
Kavel 3
Corneille (1922-2010) - Femmes et Oiseaux II (box met 3 zeefdrukken)
Kavel 16
Jan Cox - Plaats voor nieuwe en Jan Cox - 1919-1980
Kavel 17
Retrospectieve - Paul Joostens
Kavel 20
Kunstmap met 6 werken van Raveel, Elisa, Burssens, Robjee e.a.
Kavel 32
Mannetjes met radiant baby
Kavel 34
Portret van de oudere Kitay
Kavel 37
Voorbij trekkend landschap I
Kavel 38
Voorbij trekkend landschap II
Kavel 39
Voorbij trekkend landschap III
Kavel 40
Voorbij trekkend landschap IV
Kavel 41
Sporter in afwijkende omgeving I
Kavel 42
Sporter in afwijkende omgeving II
Kavel 43
Sporter in afwijkende omgeving III
Kavel 50
) Set van zes keramische Corneille Onderzetters
Kavel 59
DADA & Surrealisme in Brussel, Parijs en Londen
Kavel 77
Madame Smith Chasse les Anges
Kavel 78
10.000 lire biljet gesigneerd
Kavel 80
Diversity - The Walking Egg
Kavel 82
On board of the conrad....
Kavel 86
Pablo Picasso 4 tekeningen toegeschreven aan
Kavel 87
Simpsons X Haring – Zeefdruk mét lijst
Kavel 89
Zeefdruk op doek: Kinderspelen, 1948. Het halve rad van fortuin
Kavel 90
Auvers-sur-Oise, dorp van Van Gogh en Corneille
Kavel 91
Handgeschilderd Limoges porselein "Vis" Atelier Corneille
Kavel 92
Kat, Bloem en Vogel A.O. 35/45
Kavel 93
Gesigneerde litho: De zonnebloem, eerbetoon aan Van Gogh
Kavel 94
Ondertekend; Summer Reveries Lithografie
Kavel 95
Originele internationale lithografische poster "Sommerakademie für bilden Kunst" - 1971
Kavel 96
Lithografie gesigneerd "Idylle"