Kavel 1
L'univers des formes-7 etsen
Kavel 2
Akore 'The Power of Friendship XXL'' MixedMedia Signed w/COA (#0463)
Kavel 3
Vacillations (met Aquarel)
Kavel 6
Daniel Arsham corroded Porsche Daniel Ashram 911 White Brand New (#0565)
Kavel 11
Olympia, impression of rain
Kavel 15
Constantia, 1948. Tekening ter illustratie van het gedicht van de Nederlandse dichter Han G. Hoekstra
Kavel 16
Het spektakel van de natuur, 1953
Kavel 17
De kleurrijke vogel, 2006
Kavel 18
Gesigneerde lithografische fries, De schoolmuur, 2002, ingelijst!
Kavel 19
Litho gesigneerd : Hulde aan Verdi, 1990, ingelist!
Kavel 21
Gesigneerd, Lithografie Plein Chant, 1974
Kavel 22
Metalen sculptuur De Blauwe Kat
Kavel 47
Kavel 49
Only for optical reasons.
Kavel 52
Marcel Mariën - Visage Aux Visages
Kavel 56
Haring Rare Puzzle Series
Kavel 57
Thermo Voltaic Energy Convertor
Kavel 64
Interieur en slagschaduw [i]
Kavel 67
De rode hand van de denker
Kavel 69
Zelfportret en een abstractie
Kavel 72
Een abstractie in mijn tuin [ii]
Kavel 78
Allo (3) - met certificaat
Kavel 79
Gesigneerde en genummerde editie
Kavel 80
Peaches - met certificaat
Kavel 86
Diversity - The Walking Egg