Kavel 1
Capitale inca L'Imagique et Lexico
Kavel 3
Original Drawing - COA - 1988
Kavel 8
Jeff Koons Balloon Dog ORANJE
Kavel 9
Jeff Koons Balloon Dog BLUE
Kavel 10
Jeff Koons Balloon Dog Editions Studio
Kavel 11
Jeff Koons Balloon Dog PINK
Kavel 24
La Musique Adoucit les Moeurs
Kavel 25
Woord van het evangelie in Khaluf
Kavel 26
Hot Wheels® R/C Tesla Cybertruck GXG31-9993 (Limited Edition!) Scale 1:10 - SOLD OUT! (#0567)
Kavel 29
Abstract composition,Goodbye
Kavel 30
Gravure gesigneerd : De rode en blauwe vogel, 1987
Kavel 31
Blues Brothers, Everybody needs somebody
Kavel 32
Homage to The Beatles (Groot)
Kavel 40
'Eclips A/B/C/D' van Ann Veronica Janssens (museum to scale - editie)
Kavel 41
litho 'Grafisch panorama met doel', 1952
Kavel 43
'Eclips B' van Ann Veronica Janssens (museum to scale - editie)
Kavel 44
'Eclips C' van Ann Veronica Janssens (museum to scale - editie)
Kavel 45
'Eclips D' van Ann Veronica Janssens (museum to scale - editie)
Kavel 46
'Eclips A' van Ann Veronica Janssens (museum to scale - editie)
Kavel 47
Yayoi Kusama - Naoshima Rode Pompoen
Kavel 61
) Set van zes keramische Corneille Onderzetters
Kavel 62
April in Jazz Hommage à Charlie Parker A.O. 90 ex. - 1951
Kavel 63
De gele kat en het gele huis, 2002
Kavel 64
Ondertekend; Lithografie De koningin van de wereld - De appel
Kavel 65
Litho gesigneerd "Incantation" met de vredesduif
Kavel 66
Antieke lithografie: 'Rode loper"
Kavel 67
Ets gesigneerd "Rotsachtige plaats"
Kavel 69
Hart armband - genummerd - 50 exemplaren.
Kavel 70
Zeefdruk van L'Ecuyère en haar paard
Kavel 72
Hanger van vogels. Gesigneerd kunstenaarsjuweel, in vermeil
Kavel 75
Einstein's Quantum Reverie
Kavel 79
On board of the conrad....
Kavel 80
They are an artist couple
Kavel 87
Magritte X Haring – Zeefdruk mét lijst
Kavel 88
Het sneeuwt in de zon, vaas die Maya Ruiz Picasso (1935-2022)
Kavel 89
Affiche Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
Kavel 90
Kunstmap met 6 werken van Raveel, Elisa, Burssens, Robjee e.a.
Kavel 92
Panamarenko Thermo Voltaic Energy Convertor
Kavel 93
Death NYC - origineel werk - 2 dollarbiljetten
Kavel 95
Roger raveel & hugo claus - genesis