Kavel 102
April in Jazz Hommage à Charlie Parker A.O. 90 ex. - 1951
Kavel 104
Zeefdruk op doek: Kinderspelen, 1948. Het halve rad van fortuin
Kavel 106
Lithografische affiche, Antibes, 1963
Kavel 108
De veelkleurige vogel, aquagravure
Kavel 109
Gesigneerd, Lithografie Plein Chant, 1974
Kavel 110
Herinnering aan Japan, 1987
Kavel 111
Zeefdruk van L'Ecuyère en haar paard
Kavel 112
De gele kat en het gele huis, 2002
Kavel 113
Kavel 114
Lithografie gesigneerd "Veelkleurige vogels"
Kavel 115
Teken; Lithografie "Havana" De sigarenroker
Kavel 116
Ondertekend; Summer Reveries Lithografie
Kavel 117
Litho gesigneerd "Koppel aan de vogel"
Kavel 118
Gesigneerde litho Tribute to Garcia Lorca "Y Corazon caliente nada mas"
Kavel 119
Antieke lithografie: "Vrienden en de hond"
Kavel 120
Zeefdruk gesigneerd: Mois de la photo à Paris; ingelijst!
Kavel 121
Ada Breedveld vrouw met vis
Kavel 122
ANDY WARHOL - Mick Jagger 1975 - FS.II.139- SILKSCREEN
Kavel 123
ANDY WARHOL - Mick Jagger 1975 - FS.II.138- SILKSCREEN
Kavel 124
Lithografie "oh zoete reis", 1996
Kavel 125
Limoges porselein De engel naar Rubens, 2002
Kavel 135
50e verjaardag Campbell's Tomato Soup Limited Edition
Kavel 136
Diver - Olympic Games 1972