Kavel 100
Woman with umbrella and hat
Kavel 101
Museum Boymans - Van Beuningen Rotterdam, 1984
Kavel 108
Set van 8 onderzetters Kat en Vogel
Kavel 110
Litho gesigneerd :Van mij; injelist
Kavel 115
Jeff Koons - Zittend Konijn Zilver
Kavel 120
Gesigneerde zeefdruk: de insectenvis, 1986
Kavel 121
Grote poster met werkplaatsstempel: "Hommage à Corneille 70 ANS" - FIAC 1992
Kavel 122
Litho gesigneerd : Mémoire de cuba et le chat noir
Kavel 123
e Nu Jaune Poster - Met Stempel Atelier Corneille
Kavel 124
Kat, Bloem en Vogel A.O. 35/45
Kavel 125
Set van 10 glazen : "Hommage à Van Gogh " 1990
Kavel 130
Naoshima-pompoen (paars en wit)
Kavel 131
Keith Haring - Blaffende hond
Kavel 134
Robert INDIANA (Blauw & Rood)
Kavel 137
Gesigneerde litho: De zonnebloem, eerbetoon aan Van Gogh
Kavel 138
Ondertekend; Lithografie De koningin van de wereld - De appel
Kavel 139
Handgeschilderd Limoges porselein "Vis" Atelier Corneille
Kavel 140
Hart armband - genummerd - 50 exemplaren.
Kavel 142
Voetballers Le Ballon D'Or met 24 karaats bladgoud op de bal
Kavel 143
Originele internationale lithografische poster "Sommerakademie für bilden Kunst" - 1971
Kavel 144
LOVE - Robert Indiana After - Silver
Kavel 145
LOVE - Robert Indiana After - Blue
Kavel 146
Jeff Koons Balloon Dog PINK
Kavel 147
Jeff Koons Balloon Dog ORANGE
Kavel 148
Jeff Koons Balloon Dog BLUE
Kavel 149
Jeff Koons Balloon Dog ROSE GOLD
Kavel 150
Jeff Koons Balloon Dog SILVER