Kavel 98
Aan de onderkant van mijn tuin, 1956
Kavel 104
Woman with umbrella and hat
Kavel 109
bankbiljet, handgesigneerd
Kavel 118
Gesigneerd, Lithografie Plein Chant, 1974
Kavel 119
Ondertekend; Lithografie Auvers sur Oise - De kerk van Van-Gogh
Kavel 121
Lithografie gesigneerd "Idylle"
Kavel 123
Lithografie ondertekend Tigers in Love
Kavel 125
Gesigneerde litho: De zonnebloem, eerbetoon aan Van Gogh
Kavel 126
Antieke litho - Vlucht van vogels - 1960
Kavel 127
Litho gesigneerd : Mémoire de cuba et le chat noir
Kavel 128
Lithografie gesigneerd "liefhebbend paar"
Kavel 129
Litho gesigneerd "Incantation" met de vredesduif
Kavel 130
Antieke lithografie: 'Rode loper"
Kavel 131
Antieke lithografie: "Vrouw bij het raam"
Kavel 132
Litho gesigneerd "Koppel aan de vogel"
Kavel 133
Litho gesigneerd "Laatste lichten van de zon"
Kavel 134
Ets gesigneerd "Rotsachtige plaats"