Kavel 8
Balloon dog (orange gold)
Kavel 14
Love (Blue White and Red)
Kavel 23
Keith Haring Smiling face
Kavel 31
'Eclips B' van Ann Veronica Janssens (museum to scale - editie)
Kavel 35
'Eclips A/B/C/D' van Ann Veronica Janssens (museum to scale - editie)
Kavel 36
'Eclips D' van Ann Veronica Janssens (museum to scale - editie)
Kavel 37
'Eclips C' van Ann Veronica Janssens (museum to scale - editie)
Kavel 38
'Eclips A' van Ann Veronica Janssens (museum to scale - editie)
Kavel 56
Zelfportret & een profiel
Kavel 60
Girl With Heart Shaped Float
Kavel 62
Di-Faced Tenner w/ signed Letter of Authenticity
Kavel 66
Set van 8 glazen : "Hommage à Van Gogh " 1990
Kavel 67
3 Borden "De engel naar Rubens" - Limoges porselein
Kavel 69
Set van 8 onderzetters Kat en Vogel
Kavel 80
Girl With Heart Shaped Float
Kavel 81
Girl With Heart Shaped Float
Kavel 87
April in Jazz Hommage à Charlie Parker A.O. 90 ex. - 1951
Kavel 89
Keramische schaal uit 1998 gemaakt voor het Nourypharma jubileum
Kavel 90
Handgeschilderd Limoges porselein "Vis" Atelier Corneille
Kavel 91
Corneille Lithografische Poster Recente gouaches 1964
Kavel 92
Zeldzame affiche Compagnie des WAGONS LITS gesigneerd
Kavel 93