Kavel 7
Il y avait tellement de neige
Kavel 9
Texte incertain - Je suis un gros crétin qui use de pastel
Kavel 29
Gesigneerd, De clown op bladmuziek
Kavel 30
Gesigneerd, De bloemen van het kwaad, Charles Baudelaire , ingelijst!
Kavel 31
Gesigneerd; zeldzame vroege litho, mineralogische periode, 1959, ingelijst!
Kavel 32
Vrouwen, katten en vogels
Kavel 33
Kat en vogels op bladmuziek; ingelijst!
Kavel 34
vol d´oiseau au dessus du beffroi d´amsterdam
Kavel 37
Antieke litho gesigneerd, Dialoque met de vogel, Journal de la Tour, ingelijst!
Kavel 38
Ets gesigneerd, Beauté Peuhl, 1981, ingelijst!
Kavel 39
Spektakel van de natuur: Origineel werk uit 1967
Kavel 40
Zeldzame gesigneerde antieke litho, New-York Room, ingelijst!
Kavel 41
Verzilverd bronzen beeld De Kleine Kat
Kavel 42
toegeschreven, inkttekening
Kavel 43
toegeschreven, inkttekening
Kavel 44
«The Caterpillar» from The Alice in Wonderland Series
Kavel 45
Money will come and money will go
Kavel 48
This Way, een eerbetoon aan Fernand Léger
Kavel 58
Haring Rare Puzzle Series
Kavel 59
Freda People - Mickey Mouse And Minnie Love
Kavel 75
Keith Haring - Fight Aids Worldwide
Kavel 90
The Soporific Performance
Kavel 91
Gustav Klimt - dessin Unique
Kavel 92
Jeff Koons Drawing Flowers