Kavel 98
Exhibition poster -Une rencontre - een ontmoeting
Kavel 99
Oudenaarde - Abdij Maagdendale
Kavel 111
Tea Ladies Entre Nous III
Kavel 113
Balloon dog (orange gold)
Kavel 114
Kavel 119
Céramique de 1998 - E/A - Jubileum Nourypharma
Kavel 126
Affiche Le Pouce de CESAR - Galerie GKM - MALMO - Avec Tampon Atelier
Kavel 129
Girl With Heart Shaped Float
Kavel 130
Girl With Heart Shaped Float
Kavel 131
Di-Faced Tenner w/ signed Letter of Authenticity
Kavel 132
Girl With Heart Shaped Float
Kavel 133
Girl With Heart Shaped Float
Kavel 134
Ondertekend; Lithografie De koningin van de wereld - De appel
Kavel 135
Ondertekend; Summer Reveries Lithografie
Kavel 136
Auvers-sur-Oise, dorp van Van Gogh en Corneille
Kavel 137
Lithografie ondertekend Tigers in Love
Kavel 138
Lithografie gesigneerd "liefhebbend paar"
Kavel 143
Complete Serie: FLYING OBJECT
Kavel 149
Incident op Mick Hartley Avenue
Kavel 152
Kavel 159
attributed, ink drawing, bulls
Kavel 160
attributed, ink drawing, horse
Kavel 165
Sculpture Formes Noix de Coco
Kavel 169
Lot van 4 expositie-affiches Alechinsky/ Appel
Kavel 170
50e verjaardag Campbell's Tomato Soup Limited Edition
Kavel 171
Marilyn, Pink (Large) Andy Warhol 1993 Offset Lithograph Art Print Poster
Kavel 173
Diver - Olympic Games 1972
Kavel 183
Kruisiging van Jezuds (Crocefissione)
Kavel 188
Corneille, zes onderzetters, keramiek