Kavel 101
Nu de trois quart arrière, académie
Kavel 103
Zittende Ballonhond (Blauw)
Kavel 107
Banksy - Souvenir van het ommuurde hotel
Kavel 112
Antoine Mortier - vader en zoon
Kavel 113
Yayoi Kusama - Naoshima Rode Pompoen
Kavel 120
Zittende Ballonhond (Chroomroze)
Kavel 122
Haring Rare Puzzle Series
Kavel 126
De spanning van de rust in het dorp.
Kavel 128
Travaux d'impression. Ets + boek
Kavel 129
Tekening + Opdracht op menukaart
Kavel 132
Product of the Fat-canvas company
Kavel 143
Roger Raveel in een tafelanalyse
Kavel 146
L'art contemporain dans les collections Liégeoise
Kavel 152
Zaragoza: Copa del mundo de futbol
Kavel 156
Op beschadigde poten lopen
Kavel 167
Iedereen heeft zijn eigen vrije wil
Kavel 171
The time we had was beautifull
Kavel 173
Set van 3 Kleuren-litho,s uit 1978
Kavel 175
Een mens ten voeten uit (ii).
Kavel 178
Originele gouache, ex libris.
Kavel 186
Der Diagnostische Blick V