Kavel 4
Mannequin sur le troittoir
Kavel 7
La feuille de grosse I, II, III
Kavel 11
Homère est morte + ex libris
Kavel 16
Originele tekening "La Cambre -18 Fevrier 1948"
Kavel 20
Originele gouache, ex libris
Kavel 25
HEARTBREAK HOTEL (colonel Parker)
Kavel 36
Ondertekend; Summer Reveries Lithografie
Kavel 37
Ondertekend; Lithografie De koningin van de wereld - De appel
Kavel 38
Vrouwen, katten en vogels
Kavel 39
Ondertekend; Lithografie van liefdevol paar, Antwerpen
Kavel 40
Ondertekend; Lithografie Auvers sur Oise - De kerk van Van-Gogh
Kavel 41
Gesigneerd, Lithografie Two Women in the City
Kavel 42
Ondertekend; Lithografie Vogel geboren uit het landschap
Kavel 44
Teken; Lithografie "Havana" De sigarenroker
Kavel 46
Lithographie signée : Jeune femme à la fenêtre E/A
Kavel 48
Rare Eau-forte signée "Eclosion" 1958
Kavel 49
Gesigneerd, Lithografie Plein Chant, 1974
Kavel 56
Texte incertain - Je suis un gros crétin qui use de pastel
Kavel 57
Fridolin en gragapança van Yperdamme
Kavel 58
Tovenaars in de stormwind
Kavel 59
Tivoli (Portfolio met 7 werken)
Kavel 61
Tony Shafrazi - Leo Castelli met tekening en handtekening
Kavel 62
Originele tekening op krant
Kavel 63
Keith Haring - Drawing (Untitled)
Kavel 65
Keith Haring- Man with skate
Kavel 75
Hans Ebeling Koning , voor de trein
Kavel 76
Jeff Koons Drawing Flowers
Kavel 78
La folie des grandeurs II
Kavel 80
Jerry Mangelschots origineel GROOT werk WOII
Kavel 85
Mr Brainwash - Kunst is geen misdaad Pink
Kavel 86
Meneer hersenspoeling - Kunst is geen misdaad (Geld)
Kavel 95
Zelfportret & een profiel