Kavel 1
Travaux d'impression. Ets + boek
Kavel 9
A Beast Drawn Man (Zeldzame litho)
Kavel 12
Di-Faced Tenner w/ signed Letter of Authenticity
Kavel 28
Vrouwen, katten en vogels
Kavel 29
Lithografie ondertekend Tigers in Love
Kavel 30
Lithografie gesigneerd "Idylle"
Kavel 38
Tivoli (Portfolio met 7 werken)
Kavel 39
Originele foto opgedragen aan Jan Hoet
Kavel 41
Zaragoza: Copa del mundo de futbol
Kavel 43
Lucky Strike - Complete set van drie
Kavel 44
Galerie Watari Tokoyo - Met Tekening & Signatuur
Kavel 45
Foto kaart met tekening en signatuur
Kavel 46
Keith Haring - Subway Sign Drawing
Kavel 54
Hallo, met wie spreek ik?
Kavel 58
Hans Ebeling Koning , voor de trein
Kavel 63
Paars-Violet compositie met dame
Kavel 70
Propan Propuls (Raketenflugzeug)
Kavel 72
attributed, ink drawing, demon.
Kavel 74
Natuur in een gedachte in de leegte van een vierkant (i)
Kavel 76
Roger Raveel in een tafelanalyse.
Kavel 78
Een mens ten voeten uit (ii).
Kavel 79
Gekooid maar niet onderworpen
Kavel 81
Een abstractie in mijn tuin (i)
Kavel 90
Personnage voor een ruimte in perspectief
Kavel 95
Der Diagnostische Blick V