Kavel 10
Logic brings you from A to B
Kavel 15
Money will come and money will go
Kavel 16
When you smile the sun comes out
Kavel 19
Kavel 22
I know that i am different
Kavel 24
Zwart witte Vreemde Vogel met een warm hart. No.1 in wit
Kavel 25
Football - Coupe du monde
Kavel 28
Triptiek De wandeling door de overwoekerende tuin
Kavel 31
Flying saucers and Devil rowlers motorcycle club
Kavel 35
Baukunst Gallery, Keulen 2000
Kavel 43
Lithographie originale II
Kavel 47
Lucky Strike - Complete set van drie
Kavel 48
Voorwaarts in lucht van paarden
Kavel 50
Ontwerp van de KAMA-douche producten
Kavel 51
Main tendue vers le vide et offerte à personne
Kavel 61
Thermo voltaic - ingelijst
Kavel 65
Propan Propuls (Raketenflugzeug)
Kavel 81
Paysage et chèvre avec deux personnages