Kavel 4
50e verjaardag Campbell's Tomato Soup Limited Edition
Kavel 7
Brillo - Expositie zeefdruk
Kavel 15
Marilyn Monroe on Krylon – stencil/spraypaint en inkt – handgesigneerd
Kavel 16
Tell me your secret - Fly Away - Touch the sky
Kavel 24
Diver - Olympic Games 1972
Kavel 32
As I opened Fire... Triptych
Kavel 34
Affiche Alles leren alles kunnen alles doen
Kavel 35
Affiche Dirty words pictures
Kavel 49
Vliegende zeepkist (Drukfout)
Kavel 50
Das Flugzeug (Städtisches museum Mönchengladbach) + Beleg
Kavel 54
7 dialogues avec Paul Delvaux
Kavel 59
Offset Boek miniatuur avontuur
Kavel 68
Vogelenzang (Chants D'oiseaux)
Kavel 74
Logogramme à texte incertain
Kavel 75
Tekening/schets U-Control III