Kavel 21
Prinshendrik kade , Amsterdam
Kavel 23
6 prachtige kleurengravures van Jos Speybrouck (1891-1951).
Kavel 33
Affiche Raven's Variable Matrix
Kavel 37
Niets Mensschelijks is ons vreemd
Kavel 44
Festival d'automne à Paris
Kavel 45
Affiche Galerie de France
Kavel 48
Panamarenko proefdruk Atom and Manpower
Kavel 56
Zelfportret Met Son Of Man
Kavel 57
Paris - 15e arrondissement
Kavel 58
Paris - 14e arrondissement
Kavel 72
Keith Haring - Engel op uitnodiging