Kavel 1
Je vous en prie, asseyez vous
Kavel 2
Paris - 20e Arrondissement
Kavel 7
Dessin de Feu sur table rouge
Kavel 8
Banksy Love Welcomes, Welcome Mat.
Kavel 10
Unieke Gouache - Optimiste
Kavel 22
Brooklyn Bridge, New York cinezitation
Kavel 23
Gesigneerde litho: De zonnebloem, eerbetoon aan Van Gogh
Kavel 26
Corneille - Dotremont - Brands
Kavel 27
De gele kat en het gele huis, 2002
Kavel 29
Portret, 1946, ingelijst!
Kavel 35
Death NYC – Beatles X Hirst – Zeefdruk met lijst
Kavel 36
Kaws X Haring – zeefdruk met lijst
Kavel 51
Radiant Baby Keith Haring
Kavel 56
Uniek Werk - Gemengde techniek
Kavel 58
The Currency (150 x 100 cm)
Kavel 62
Eerste selfie aan de Horizon
Kavel 63
Chisto Wrapped Reichtag Berlijn
Kavel 65
Visage d'homme (aquagravure)
Kavel 72
De Kiekeboes 'Seizoensfinale' storyboard
Kavel 73
Composition Rouge Jaune Bleu
Kavel 75
Les Fiancés de Knokke - Gesigneerd
Kavel 79
Proefdruk Hazerug in plexibox
Kavel 82
Proefdruk knikkebeen in plexibox
Kavel 88
Toymodel of space combinatie met video boek
Kavel 89
(onderdeel van) Esta-Loca-project
Kavel 90
Still a thrill when I see bill