Kavel 1
Je vous en prie, asseyez vous
Kavel 2
Paris - 20e Arrondissement
Kavel 7
Dessin de Feu sur table rouge
Kavel 8
Banksy Love Welcomes, Welcome Mat.
Kavel 10
Unieke Gouache - Optimiste
Kavel 23
Brooklyn Bridge, New York cinezitation
Kavel 24
Gesigneerde litho: De zonnebloem, eerbetoon aan Van Gogh
Kavel 27
Corneille - Dotremont - Brands
Kavel 28
De gele kat en het gele huis, 2002
Kavel 30
Portret, 1946, ingelijst!
Kavel 36
Death NYC – Beatles X Hirst – Zeefdruk met lijst
Kavel 37
Kaws X Haring – zeefdruk met lijst
Kavel 52
Radiant Baby Keith Haring
Kavel 57
Uniek Werk - Gemengde techniek
Kavel 59
The Currency (150 x 100 cm)
Kavel 63
Eerste selfie aan de Horizon
Kavel 64
Chisto Wrapped Reichtag Berlijn
Kavel 66
Visage d'homme (aquagravure)
Kavel 73
De Kiekeboes 'Seizoensfinale' storyboard
Kavel 74
Composition Rouge Jaune Bleu
Kavel 76
Les Fiancés de Knokke - Gesigneerd
Kavel 80
Proefdruk Hazerug in plexibox
Kavel 83
Proefdruk knikkebeen in plexibox
Kavel 89
Toymodel of space combinatie met video boek
Kavel 90
(onderdeel van) Esta-Loca-project
Kavel 91
Still a thrill when I see bill