Kavel 2
Je vous en prie, asseyez vous
Kavel 6
Toujours Là V - UNIEK WERK !
Kavel 18
Litho gesigneerd, Margherita à la rose, 1980, ingelijst!
Kavel 23
Ets gesigneerd, Beauté Peuhl, 1981, ingelijst!
Kavel 25
Litho gesigneerd : Incantation, 1999, ingelist!
Kavel 27
Groot formaat Carborundum litho : Vlucht van vogels, 2009
Kavel 29
Corneille (1922-2010) - Femmes et Oiseaux II (box met 3 zeefdrukken)
Kavel 31
Gesigneerd, Lithografie Plein Chant, 1974
Kavel 32
Litho gesigneerd : Vrouw, kat en vogel, 2002, ingelist!
Kavel 33
Handgeschilderd Limoges porselein "Vis" Atelier Corneille
Kavel 34
Litho gesigneerd : Hulde aan Verdi, 1990, ingelist!
Kavel 35
Een verzengende zomer, 1991
Kavel 36
Antieke lithografie: 'Rode loper"
Kavel 37
the monochrome museum 1+2
Kavel 38
Oriole (Bibliotheca Del Sol)
Kavel 39
De ingang van het begijnhof
Kavel 45
Jan Fabre - insectensculpturen
Kavel 54
Espen Hagen - Chief (Indiaan)
Kavel 55
Espen Hagen - Chief (Indiaan)
Kavel 62
Diver - Olympic Games 1972
Kavel 64
Floris Jespers 1935 etching 'les quatorze sabots'
Kavel 71
Wat kunnen mensen toch lang dood zijn !
Kavel 77
Visage d'homme (aquagravure)
Kavel 78
Rare ONE DOLLAR CRYPTO GOLD Number (44/100) only 100 copies in the world
Kavel 92
Ours Pompon x Orlinski (Matt Gold)