Kavel 2
L'univers des formes-7 etsen
Kavel 3
Schilderkist - Kijk, Leef, Speel met Karel Appel (1977)
Kavel 9
Tractatus Logico-Catalogicus
Kavel 11
Wrapped Reichstag - Gesigneerd
Kavel 16
Portret, 1946, ingelijst!
Kavel 17
Metalen sculptuur De Blauwe Kat
Kavel 19
Litho gesigneerd, Vogel geboren uit landschappen, 1992, ingelijst!
Kavel 20
Litho gesigneerd : Totem, 1996, ingelist!
Kavel 21
Ets gesigneerd, Beauté Peuhl, 1981, ingelijst!
Kavel 22
Aquagravure La vie en rose Verliefde vogels
Kavel 25
Litho gesigneerd : Ontsnappen , 1991, ingelist!
Kavel 26
Zeefdruk gesigneerd, Hommage à Verdi, Aïda, 1990, ingelijst!
Kavel 27
Ingelist! Terragraphy Charlie Parker, Cobra Work, 1950
Kavel 29
Oriole (Bibliotheca Del Sol)
Kavel 34
Maisonette a Mariakerke - Gesigneerd
Kavel 37
Originele foto opgedragen aan Jan Hoet
Kavel 43
A Diamond hidden in the Mouth of a Corpse
Kavel 47
Peter Klashorst - Turn Around Elisa
Kavel 50
Sitting balloon dog - Pink
Kavel 54
Rare ONE DOLLAR CRYPTO GOLD Number (44/100) only 100 copies in the world
Kavel 59
Les Claires-Voies d'un Jeune Regard Embaument La Fête d'un Vieil
Kavel 64
Les Fiancés de Knokke - Gesigneerd
Kavel 68
Proefdruk knikkebeen in plexibox
Kavel 69
Proefdruk Hazerug in plexibox
Kavel 72
For clever scholars, astronomers and doctors
Kavel 75
Alles leren alles kunnen alles doen
Kavel 79
Jacqueline Schäfer - Cactus
Kavel 80
Jacqueline Schäfer - Blue Lady
Kavel 81
Jacqueline Schäfer - Amsterdam
Kavel 84
Le Petit Prince revisite Lichtenstein
Kavel 85
Le Petit Prince revisite Haring
Kavel 91
On board of the conrad....
Kavel 95
Dude, don't shoot the pharmacist