Kavel 5
Optimiste - Unieke Gouache
Kavel 8
Untitled, 1956 - Unieke Aquarel
Kavel 13
Corneille (1922-2010) - Femmes et Oiseaux II (box met 3 zeefdrukken)
Kavel 22
Zeefdruk gesigneerd, Hommage à Verdi, Aïda, 1990, ingelijst!
Kavel 23
Gesigneerde litho Tribute to Garcia Lorca "Y Corazon caliente nada mas"
Kavel 24
De vogel bewoont de dromen, 1991
Kavel 25
Groot formaat Carborundum litho : Vlucht van vogels, 2009
Kavel 26
Litho gesigneerd "Koppel aan de vogel"
Kavel 27
De gele kat en het gele huis, 2002
Kavel 28
Vogels en vulkanen - 1991
Kavel 29
Death NYC – Beatles X Hirst – Zeefdruk met lijst
Kavel 30
the monochrome museum 1+2
Kavel 40
FREEDOM EQUALITY FRATERNITY
Kavel 52
Balloon Dog Silver - Editions Studio
Kavel 53
Balloon Dog Red - Editions Studio
Kavel 54
Sitting balloon dog - Pink
Kavel 56
Jeff Koons (after) Balloon Dog
Kavel 58
Rare ONE DOLLAR CRYPTO GOLD Number (44/100) only 100 copies in the world
Kavel 59
Bengt Lindström - Unieke gouache
Kavel 60
Belga Cigarette X-Ray Vision
Kavel 64
Karretje, muur en witte aanwezigheid
Kavel 74
L'enchantement du soleil serpent
Kavel 82
Wild dance in a dark room
Kavel 83
Ad van Hassel - Gele Tulpen
Kavel 85
Ad van Hassel - Witte Tulpen
Kavel 86
Ad van Hassel - Oranje Tulpen
Kavel 87
Espen Hagen - Chief (Indiaan)
Kavel 88
Espen Hagen - Chief (Indiaan)
Kavel 91
Peter Klashorst - Yellow Princess
Kavel 94
Peter Klashorst - Turn Around Elisa
Kavel 95
Jacqueline Schäfer - Amsterdam
Kavel 96
Jacqueline Schäfer - Blue Lady
Kavel 97
Jacqueline Schäfer - Cactus