Kavel 10
Brooklyn Bridge, New York cinezitation
Kavel 12
The Pont Neuf wrapped – gesigneerde artcard + 2 originele foto’s
Kavel 17
Litho gesigneerd, Margherita à la rose, 1980, ingelijst!
Kavel 18
Kat armband - genummerd - 50 exemplaren.
Kavel 19
Gesigneerde litho: De zonnebloem, eerbetoon aan Van Gogh
Kavel 20
Antieke lithografie: 'Rode loper"
Kavel 21
Ets gesigneerd, Beauté Peuhl, 1981, ingelijst!
Kavel 22
Litho gesigneerd : Totem, 1996, ingelist!
Kavel 23
Ingelist! Terragrafie gesigneerd op canvas L'orchestre de Jazz, hommage à Charlie Parker - Cobra
Kavel 24
6 Borden "De engel naar Rubens" - Limoges porselein
Kavel 25
Grote glazen schaal 75 cm : De kat in de zonnige tuin, 2003
Kavel 26
De gele kat en het gele huis, 2002
Kavel 28
Portret, 1946, ingelijst!
Kavel 29
Litho gesigneerd : Ontsnappen , 1991, ingelist!
Kavel 30
Een verzengende zomer, 1991
Kavel 32
Groot formaat Carborundum litho : Vlucht van vogels, 2009
Kavel 35
Haring X Hirst – zeefdruk met lijst
Kavel 36
the monochrome museum 1+2
Kavel 37
Pont du Laitage (Zuivelbrug)
Kavel 45
Marbre de Carrare - Oiseau
Kavel 57
Keith Haring & Andy Warhol - 1000 lire gesigneerd met tekening van Keith Haring
Kavel 63
Sitting balloon dog - Blue
Kavel 64
Sitting balloon dog - Pink
Kavel 65
Yayoi Kusama - Naoshima Rode Pompoen
Kavel 72
Mysterious Forrest opus 17
Kavel 80
Ours Pompon x Orlinski (Matt Gold)
Kavel 82
Toymodel of space combinatie met video boek
Kavel 94
Blues Brothers, Everybody needs somebody