Kavel 4
'Eclips A/B/C/D' van Ann Veronica Janssens (museum to scale - editie)
Kavel 5
Banksy Walled Off Hotel Sculpture Palestina LOVE all
Kavel 6
Jeff Koons (after) Balloon Dog
Kavel 7
Litho gesigneerd "Koppel aan de vogel"
Kavel 8
Ondertekend; Lithografie Auvers sur Oise - De kerk van Van-Gogh
Kavel 10
De veelkleurige vogel, aquagravure
Kavel 11
Zeefdruk gesigneerd, Hommage à Verdi, Aïda, 1990, ingelijst!
Kavel 12
Vogels en vulkanen - 1991
Kavel 13
Ondertekend; Summer Reveries Lithografie
Kavel 14
Sculptuur Staring into the Abyss
Kavel 15
Simpsons X Haring – Zeefdruk mét lijst
Kavel 16
The Pont Neuf wrapped – gesigneerde artcard + 2 originele foto’s
Kavel 19
Dude, don't shoot the pharmacist
Kavel 23
Aquagravure La vie en rose Verliefde vogels
Kavel 27
L'univers des formes-7 etsen
Kavel 34
Metalen sculptuur De Blauwe Kat
Kavel 36
Constantia, 1948. Tekening ter illustratie van het gedicht van de Nederlandse dichter Han G. Hoekstra
Kavel 38
Gesigneerd, Lithografie Plein Chant, 1974
Kavel 40
Litho gesigneerd, Vogel geboren uit landschappen, 1992, ingelijst!
Kavel 51
Gesigneerd Baby Sumo My Window - Taschen
Kavel 54
Tekenen en Rekenen - Gesigneerd
Kavel 55
Editie Gesigneerd & Genummerd
Kavel 57
Gesigneerde foto op dibond
Kavel 58
Authentieke zeefdruk 1980
Kavel 59
Kavel 61
Originele Tekening ‘Das Flugzeug’
Kavel 62
Originele foto opgedragen aan Jan Hoet
Kavel 63
Corneille (1922-2010) - Femmes et Oiseaux II (box met 3 zeefdrukken)
Kavel 64
Authentieke Heliogravure 1975
Kavel 65
Gesigneerde en genummerde editie
Kavel 80
Big Trouble - Sofubi Toy (Matt Gondek)
Kavel 87
Kavel 94
(onderdeel van) Esta-Loca-project
Kavel 95
Originele kleurenzeefdruk
Kavel 96
Optimiste - Unieke Gouache